ULTRAMIX stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti , černá mat/chrom UT007BC
ULTRAMIX stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti , černá mat/chrom UT007BC
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| Záruka | 6 let |
| Výška | 301 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 30 mm |
| Výška výtoku | 223 mm |
| EAN | 8590913988622 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 3.0610 kg |
| Balení | 3 ks |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
6 699 Kč
Při platbě předem pouze 6 232 Kč
2 538 Kč
FLAWO stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, měď mat FR678G
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti , chrom UT007V
expedice do 7 dnů5 765 Kč
Při platbě předem pouze 5 413 Kč

