ICONIC stojánková umyvadlová baterie vysoká, gun metal UBC-AF006GM
ICONIC stojánková umyvadlová baterie vysoká, gun metal UBC-AF006GM
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 309 mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 221 mm |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 2.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913996856 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | grafit |
Doporučujeme přikoupit
PIRENEI sklenka, mléčné sklo, gun metal PI1081 58189
na objednávku1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
PIRENEI dávkovač mýdla 110 ml, mléčné sklo, gun metal PI8181 58199
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
Mohlo by Vás zajímat
2 124 Kč
Při platbě předem pouze 1 999 Kč

