ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, zlato mat UT007TG
ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, zlato mat UT007TG
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 323 mm |
| Hloubka | 234 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 225 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0990 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989636 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", zlato mat SL019
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti , černá mat/zlato mat UT007VBG
expedice do 7 dnů8 061 Kč
Při platbě předem pouze 7 569 Kč
ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, výška 245mm, chrom/zlato 3172L
expedice do 7 dnů7 215 Kč
Při platbě předem pouze 6 712 Kč
SUGA stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, chrom TJ006
expedice do 7 dnů2 829 Kč
Při platbě předem pouze 2 632 Kč

