ULTRAMIX nástěnná vanová baterie, černá mat UT010B
ULTRAMIX nástěnná vanová baterie, černá mat UT010B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 260 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 194 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Hmotnost / ks | 3.6120 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913988202 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová souprava, posuvný držák 700mm, hadice 1500mm, černá mat SC515
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/černá mat SK736
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRASAN nástěnná vanová baterie, černá mat UT010VB
expedice do 7 dnů6 617 Kč
Při platbě předem pouze 6 214 Kč
3 063 Kč
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
FORATA nástěnná vanová baterie, chrom FT010
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč

