SPY nástěnná vanová baterie, chrom PY10
SPY nástěnná vanová baterie, chrom PY10
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 195 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 174 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9730 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913843648 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
Doporučujeme přikoupit
LUX kovová sprchová hadice, roztažitelná 150-180cm, chrom FSACC293
expedice do 7 dnůSprchová souprava, 3 režimy sprchování, silikon trysky, držák, hadice 1500mm chrom 1204-62
expedice do 7 dnůPodobné zboží
FACTOR nástěnná vanová baterie, chrom FC310
expedice do 7 dnůFORATA nástěnná vanová baterie, chrom FT010
expedice do 7 dnůMohlo by Vás zajímat

