FORATA nástěnná vanová baterie, chrom FT010
FORATA nástěnná vanová baterie, chrom FT010
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORATA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 193 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 166 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9730 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931284 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Ruční sprcha, 251mm, hranatá, ABS/chrom 1204-17
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 312 Kč
Sprchová souprava, 3 režimy sprchování, silikon trysky, držák, hadice 1500mm chrom 1204-62
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
LUX kovová sprchová hadice, roztažitelná 150-180cm, chrom FSACC293
expedice do 7 dnů275 Kč
Při platbě předem pouze 256 Kč
Podobné zboží
GINKO nástěnná vanová baterie, chrom 1101-10
expedice do 7 dnů6 355 Kč
Při platbě předem pouze 5 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
REA Rea koupelnová baterie, vysoká broušená zlatá REA-B2705
expedice do 12 dnů2 295 Kč
Při platbě předem pouze 2 203 Kč
ULTRASAN nástěnná sprchová baterie, černá mat/chrom UT011VBC
expedice do 7 dnů6 429 Kč
Při platbě předem pouze 6 037 Kč
REA Vincent sprchový set s termostatem, broušené zlato REA-P6602
expedice do 12 dnů6 090 Kč
Při platbě předem pouze 5 846 Kč

