KIRKÉ nástěnná vanová baterie, bronz KI10B
KIRKÉ nástěnná vanová baterie, bronz KI10B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ |
| Šířka | 210 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 179 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Hmotnost / ks | 2.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913838781 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bronz |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 175cm, bronz FLE10BR
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
ANTEA ruční sprcha, 180mm, mosaz/bronz DOC26
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KIRKÉ BLACK nástěnná vanová baterie, černá páčka, zlato KI10NZ
expedice do 7 dnů5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
ULTRATAP nástěnná vanová baterie, zlato mat UT010TG
expedice do 7 dnů8 831 Kč
Při platbě předem pouze 8 293 Kč
ULTRAMIX nástěnná vanová baterie, černá mat UT010B
expedice do 7 dnů6 306 Kč
Při platbě předem pouze 5 921 Kč
FORATA nástěnná vanová baterie, chrom FT010
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč

