TURSI stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TI002
TURSI stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TI002
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TURSI |
| 3D model | ANO |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 95 mm |
| Hmotnost / ks | 2.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913975080 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Rohový ventil hranatý, 1/2"x3/8", chrom SL111
expedice do 7 dnů654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, chrom SI411
na objednávku937 Kč
Při platbě předem pouze 872 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRAMIX tělo dvouprvkové stojánkové umyvadlové baterie bez výpusti, zlato mat UT019G-1
na objednávku10 578 Kč
Při platbě předem pouze 9 840 Kč
ULTRATAP tříprvková stojánková umyvadlová baterie, chrom UT017T
expedice do 7 dnů8 003 Kč
Při platbě předem pouze 7 515 Kč
GINKO 35 stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat 1101-02B
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
KID stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, barvy/chrom KD01
expedice do 7 dnů1 367 Kč
Při platbě předem pouze 1 272 Kč


