ULTRAMIX stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, chrom UT004
ULTRAMIX stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, chrom UT004
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 189 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 112 mm |
| Hmotnost / ks | 2.2110 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913982941 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
6 552 Kč
Při platbě předem pouze 6 152 Kč
5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč
SOLARIS stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom WD002
expedice do 7 dnů2 365 Kč
Při platbě předem pouze 2 200 Kč
ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s výpustí, chrom/zlato 3022
expedice do 7 dnů5 495 Kč
Při platbě předem pouze 5 112 Kč

