TRONA stojánková dřezová baterie, nikl JK649NK
TRONA stojánková dřezová baterie, nikl JK649NK
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Výška | 381 mm |
| Barva | Nikl |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 263 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998515 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva baterie | nikl |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", nikl 2020NK
na objednávku1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Podobné zboží
MIKELA stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, nikl 1106-30NK
expedice do 7 dnů2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
PRIM stojánková dřezová baterie, chrom PR21619
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KIRKÉ stojánková dřezová baterie, zlato KI14Z
na objednávku6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč
KIRKÉ WHITE stojánková dřezová baterie, bílá páčka, zlato KI14BZ
expedice do 7 dnů6 355 Kč
Při platbě předem pouze 5 912 Kč
KIRKÉ WHITE stojánková dřezová baterie, bílá páčka, bronz KI14BB
expedice do 7 dnů5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
KIRKÉ stojánková dřezová baterie, chrom KI14C
expedice do 7 dnů4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč

