PRIM stojánková dřezová baterie, chrom PR21619
PRIM stojánková dřezová baterie, chrom PR21619
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 416 mm |
| Hloubka | 215 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 261 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 3.0800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913825156 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
1 568 Kč
Při platbě předem pouze 1 450 Kč
expedice do 7 dnů
Podobné zboží
PE stojánková dřezová baterie, nerez mat PE015
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Koupelnový radiátor Mexen Apollo 1210 x 550 mm, 641 W, antracit - W117-1210-550-00-66
expedice do 10 dnů3 256 Kč

