RONA stojánková dřezová baterie, bílá mat JK125W
RONA stojánková dřezová baterie, bílá mat JK125W
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 99 mm |
| Výška | 315 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 284 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913995408 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
41 856 Kč
Při platbě předem pouze 40 396 Kč
76 712 Kč
Při platbě předem pouze 74 036 Kč
44 995 Kč
Při platbě předem pouze 43 426 Kč
66 667 Kč
Při platbě předem pouze 64 342 Kč

