ANTEA stojánková dřezová baterie, výška 265mm, bronz 3116
ANTEA stojánková dřezová baterie, výška 265mm, bronz 3116
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Hloubka | 200 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 210 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.4900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8024587002341 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", bronz 2020BRO
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Podobné zboží
KAYRA stojánková dřezová baterie, bronz K1053
expedice do 7 dnů4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč
ANTEA stojánková dřezová baterie, výška 275mm, bronz 3096
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
ANTEA stojánková dřezová baterie s retro hubicí, bronz 3126
expedice do 7 dnů4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KIRKÉ WHITE stojánková dřezová baterie, bílá páčka, chrom KI14BC
expedice do 7 dnů4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč
RONA stojánková dřezová baterie, chrom JK125
expedice do 7 dnů2 227 Kč
Při platbě předem pouze 2 072 Kč
KIRKÉ WHITE stojánková dřezová baterie, bílá páčka, zlato KI14BZ
expedice do 7 dnů6 355 Kč
Při platbě předem pouze 5 912 Kč
AVENUE stojánková dřezová baterie, grafitte EV014GR
na objednávku21 147 Kč
Při platbě předem pouze 19 672 Kč

