TREOS umyvadlová skříňka 110x53x50,5cm, dub Collingwood TS110-1919
TREOS umyvadlová skříňka 110x53x50,5cm, dub Collingwood TS110-1919
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TS110-1919 |
- Horní zásuvka s výřezem pro sifon v ose skříňky.
- Výsuv BLUM® a systém TIP-ON s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TREOS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110x53x50,5 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 530 mm |
| Hloubka | 505 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání, Bezúchytkové otvírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 27.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913869044 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
20 287 Kč
Při platbě předem pouze 18 872 Kč
19 144 Kč
Při platbě předem pouze 17 808 Kč
13 554 Kč
Při platbě předem pouze 12 608 Kč
11 343 Kč
Při platbě předem pouze 10 552 Kč
Mohlo by Vás zajímat
19 987 Kč
Při platbě předem pouze 18 738 Kč
12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
27 761 Kč
Při platbě předem pouze 25 824 Kč
12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč


