RETRO keramické umyvadlo zápustné, 50x41cm, bílá 103101
RETRO keramické umyvadlo zápustné, 50x41cm, bílá 103101
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x23x41 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 410 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 7.8700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8034125974641 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
269 Kč
Při platbě předem pouze 256 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Podobné zboží
RETRO keramické umyvadlo zápustné, 62x45,5cm, bílá 103001
expedice do 7 dnů7 645 Kč
Při platbě předem pouze 7 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Umyvadlo na desku Hansgrohe Xuniva Q 60x45 cm otvor pro baterii uprostřed 61082450
expedice do 4 dnů8 613 Kč

