YUKON umyvadlo, litý mramor, 120x45cm, 2 otvory, bílá YU122
YUKON umyvadlo, litý mramor, 120x45cm, 2 otvory, bílá YU122
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | YUKON |
| Rozměr | 120x45 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 20.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913887185 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 233 Kč
Při platbě předem pouze 1 166 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Podpěrná konzole 440x150x20mm, lakovaná ocel, černá mat, 1 ks VG4415
expedice do 7 dnů1 233 Kč
Při platbě předem pouze 1 166 Kč
Mohlo by Vás zajímat


