TORIDI keramické umyvadlo 101x46,5cm, bílá TU0221
TORIDI keramické umyvadlo 101x46,5cm, bílá TU0221
Vlastnosti
| Značka | CERASTYLE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100,5x46 cm |
| Šířka | 1005 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 26.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935893 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Deska DTDL 830x18x440mm, borovice rustik DT083-1616
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
ODETTA umyvadlová skříňka 95x50x43,5cm, bílá lesk DT100-3030
expedice do 7 dnů12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
ODETTA umyvadlová skříňka 82x50x43,5cm, dub alabama DT085-2222
expedice do 7 dnů10 913 Kč
Při platbě předem pouze 10 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat


