ORINOKO umyvadlo, litý mramor, 100x42cm, bílá OR100
ORINOKO umyvadlo, litý mramor, 100x42cm, bílá OR100
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ORINOKO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x10x42 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 22.8800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913831959 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
PIQUADRATO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0510OT25K7
expedice do 7 dnů826 Kč
Při platbě předem pouze 768 Kč
Podobné zboží
AMUR umyvadlo, litý mramor, 90x46cm, kryt výpusti, bílá 55032
expedice do 7 dnů8 462 Kč
Při platbě předem pouze 7 872 Kč
Mohlo by Vás zajímat
BAYONA dlažba Moka Pulido 60x120 (1,44m2) BAY003
expedice do 7 dnů1 123 Kč
Při platbě předem pouze 1 064 Kč
BAYONA dlažba Grey Pulido 120x120 (1,44m2) BAY022
na objednávku1 311 Kč
Při platbě předem pouze 1 242 Kč
BAYONA dlažba Ivory Natural 60x120 (1,44m2) BAY010
na objednávku841 Kč
Při platbě předem pouze 797 Kč
BAYONA dlažba Silver Natural 120x120 (1,44m2) BAY017
na objednávku1 123 Kč
Při platbě předem pouze 1 064 Kč


