TREOS umyvadlo 96,6x51,3 cm, rockstone, levé, bílá mat TS097-0101-L
TREOS umyvadlo 96,6x51,3 cm, rockstone, levé, bílá mat TS097-0101-L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TS097-0101-L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TREOS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 96,6x51,3 cm |
| Šířka | 966 mm |
| Hloubka | 513 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 17.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942921 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
15 446 Kč
Při platbě předem pouze 14 368 Kč
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
15 446 Kč
Při platbě předem pouze 14 368 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KARE 85 keramické umyvadlo nábytkové 85x45cm, bílá 17085
expedice do 7 dnů4 094 Kč
Při platbě předem pouze 3 808 Kč
LUCIOLA umyvadlo, litý mramor, 90x48cm, pravé, bílá 50094
expedice do 7 dnů5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
MARIA umyvadlo, litý mramor, 90x46cm, bílá MA090
expedice do 7 dnů5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč

