THIN umyvadlo na desku, Rockstone, 55x35cm, siena/bílá mat WN205-42
THIN umyvadlo na desku, Rockstone, 55x35cm, siena/bílá mat WN205-42
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WN205-42 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THIN |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 55x13x35 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913117886 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | modrá |
Příslušenství
1 161 Kč
Při platbě předem pouze 1 080 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
1 161 Kč
Při platbě předem pouze 1 080 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
PUNO podstavec pod umyvadlo 400x820x360mm, zlato mat SKA570-5 56608
expedice do 7 dnů9 709 Kč
Při platbě předem pouze 9 032 Kč

