INFINITY OVAL keramické umyvadlo na desku, 55x36cm, černá mat 10NF65055-2N
INFINITY OVAL keramické umyvadlo na desku, 55x36cm, černá mat 10NF65055-2N
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | INFINITY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 55x12x36 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 9.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687665527 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
770 Kč
Při platbě předem pouze 716 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 20-70mm, černá mat 38TP0163I
expedice do 7 dnů770 Kč
Při platbě předem pouze 716 Kč
9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
Podobné zboží
CALEO keramické umyvadlo na desku, 60x42 cm, černá mat CA590B
expedice do 7 dnů3 397 Kč
Při platbě předem pouze 3 160 Kč
5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč


