PUNO podstavec pod umyvadlo 400x820x360mm, černá SKA570-2
PUNO podstavec pod umyvadlo 400x820x360mm, černá SKA570-2
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA570-2 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PUNO |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 40x82x36 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 820 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Instalace | K postavení |
| EAN | 8590913911583 |
| Taric | 73269098 |
| Hmotnost / ks | 6.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| Barva | černá |
| Typ zavírání | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč
INFINITY OVAL keramické umyvadlo na desku, 55x36cm, ivory 10NF65055-2K
expedice do 7 dnů5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč
THIN umyvadlo na desku, Rockstone, 55x35cm, carina/bílá mat WN205-41
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat


