SCALO skleněné umyvadlo na desku 56x36cm, černá
SCALO skleněné umyvadlo na desku 56x36cm, černá
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TY318B |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEAUTY |
| Rozměr | 56x10x36 cm |
| Šířka | 560 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Sklo |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913134524 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč


