THEIA umyvadlová skříňka 56,4x70x44,2cm, 2xzásuvka, borovice rustik TH060-1616
THEIA umyvadlová skříňka 56,4x70x44,2cm, 2xzásuvka, borovice rustik TH060-1616
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TH060-1616 |
Dostupnost:
na objednávku
- Standardně dodáváno s úchytkami CT320, rozteč uchycení 320 mm.
- Možnost instalace držáku ručníků na bok skříňky.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THEIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 56,4x70x44,2 cm |
| Šířka | 564 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 442 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 28.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913844379 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
Nábytková nožička, výška 103mm, černá mat 30320
expedice do 7 dnů146 Kč
Při platbě předem pouze 138 Kč
THALIE 60 keramické umyvadlo nábytkové 60x46cm, bílá TH11060
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 365 Kč
Při platbě předem pouze 8 712 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 59,2x64x46cm, verde strip CR601-4444S
expedice do 7 dnů12 504 Kč
Při platbě předem pouze 11 632 Kč
ELLA umyvadlová skříňka 56,5x65x43cm, 2x dvířka, bílá EL065-3030
expedice do 7 dnů6 613 Kč
Při platbě předem pouze 6 152 Kč
12 203 Kč
Při platbě předem pouze 11 352 Kč


