CROSS umyvadlová skříňka 55x81x43cm, starobílá CR260
CROSS umyvadlová skříňka 55x81x43cm, starobílá CR260
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR260 |
Dostupnost:
na objednávku
- Dvoukřídlá prosklená dvířka s matným sklem.
- Standardně dodáváno s úchytkou 12937.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CROSS |
| Rozměr | 55x81x43 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 810 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Barva | Bílá |
| Dekor | Starobílá |
| Materiál | Masiv dřevo/dýha, Sklo |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 15.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913855764 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | stojící |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
CLASSIC keramické umyvadlo 60x46cm, bílá ExtraGlaze 8731111
expedice do 7 dnů5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
CIRASA umyvadlová skříňka 59,2x64x46cm, siena strip CR601-4242S
expedice do 7 dnů12 504 Kč
Při platbě předem pouze 11 632 Kč
ODETTA umyvadlová skříňka 57x50x43,5cm, bílá lesk DT060-3030
expedice do 7 dnů9 107 Kč
Při platbě předem pouze 8 472 Kč
WAVE umyvadlová skříňka 60x65x47,8cm, bílá/dub cuneo WA060-3025
expedice do 7 dnů9 709 Kč
Při platbě předem pouze 9 032 Kč
RETRO skříňka 60x80x38cm, starobílá, levá 1714
na objednávku29 919 Kč
Při platbě předem pouze 27 832 Kč


