THALIE 60 keramické umyvadlo nábytkové 60x46cm, bílá TH11060
THALIE 60 keramické umyvadlo nábytkové 60x46cm, bílá TH11060
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THALIE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x46 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 16.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913868580 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
6 416 Kč
Při platbě předem pouze 5 968 Kč
9 021 Kč
Při platbě předem pouze 8 392 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
9 477 Kč
Při platbě předem pouze 8 816 Kč
Mohlo by Vás zajímat
GODIVA umyvadlo, litý mramor, 58x44cm, bílá GU058
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
MARIA umyvadlo, litý mramor, 60x46cm, bez otvoru, bílá MA060-0
expedice do 7 dnů3 973 Kč
Při platbě předem pouze 3 696 Kč
PIEDRA keramické umyvadlo nábytkové 61x46,5cm, bílá 43061
expedice do 7 dnů2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
KARE 60 keramické umyvadlo nábytkové 60x46cm, bílá 17060
expedice do 7 dnů2 468 Kč
Při platbě předem pouze 2 296 Kč


