THEIA umyvadlová skříňka 50,9x70x35cm, 1x dvířka, levá, dub stříbrný TH057-1111
THEIA umyvadlová skříňka 50,9x70x35cm, 1x dvířka, levá, dub stříbrný TH057-1111
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TH057-1111 |
Dostupnost:
na objednávku
- Dvířka v levém provedení (pravé lze objednat jako atyp).
- Uvnitř 1 výškově nastavitelná police
- Standardně dodáváno s úchytkou CT128 (rozteč 128 mm)
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THEIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 51x70x35 cm |
| Šířka | 510 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Levé |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913863813 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
8 075 Kč
Při platbě předem pouze 7 512 Kč
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
BELLA držák ručníků na bok skříňky 250mm, chrom FA115
expedice do 7 dnů856 Kč
Při platbě předem pouze 796 Kč
Nábytková nožička, výška 103mm, černá mat 30320
expedice do 7 dnů146 Kč
Při platbě předem pouze 138 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 203 Kč
Při platbě předem pouze 11 352 Kč
LARGO umyvadlová skříňka 59x60x41cm, dub benátský LA604
na objednávku9 320 Kč
Při platbě předem pouze 8 738 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 59,2x64x46cm, verde strip CR601-4444S
expedice do 7 dnů12 504 Kč
Při platbě předem pouze 11 632 Kč

