THEIA skříňka vysoká 40x138x19,3cm, levá/pravá, dub stříbrný TH400-1111
THEIA skříňka vysoká 40x138x19,3cm, levá/pravá, dub stříbrný TH400-1111
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TH400-1111 |
Dostupnost:
na objednávku
- V horní i dolní části 2 skleněné police
- Standardně dodáváno s úchytkami CT320, rozteč uchycení 320 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THEIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x140x20 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Hloubka | 193 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 26.6200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913844522 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | do 300 mm |
| Šířka | DO 400 MM |
| Výška | 101 - 149 CM |
Příslušenství
70 Kč
Při platbě předem pouze 66 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
KERALA skříňka vysoká 38x143x32cm, 2x dvířka, levá/pravá, bílá lesk KR350-3030 58769
expedice do 7 dnů12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
MEDIENA skříňka vysoká 35x140x30cm, 2x dvířka, levá/pravá, bílá mat/bílá mat MD350
expedice do 7 dnů12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
RETRO skříňka vysoká 40x170x36cm, starobílá, pravá 1665
na objednávku25 963 Kč
Při platbě předem pouze 24 152 Kč
SITIA skříňka vysoká 35x172x32cm, 2x dvířka, levá/pravá, borovice rustik SI230-1616
expedice do 7 dnů9 477 Kč
Při platbě předem pouze 8 816 Kč

