THEIA skříňka vysoká 35x138x29,3cm, levá/pravá, dub stříbrný TH350-1111
THEIA skříňka vysoká 35x138x29,3cm, levá/pravá, dub stříbrný TH350-1111
- V horní i dolní části 2 skleněné police
- Standardně dodáváno s úchytkami CT320, rozteč uchycení 320 mm
- Vyjmutím spodní police a instalací látkového prádelního koše na suchý zip získáte skříňku s prádelním košem
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THEIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 35x140x30 cm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Hloubka | 293 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Koš na prádlo: doplňková výbava, Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 26.6200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913844508 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | do 300 mm |
| Šířka | DO 400 MM |
| Výška | 101 - 149 CM |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Prádelní koš do skříně 310x500x230mm, suchý zip, šedá UPK350
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
13 554 Kč
Při platbě předem pouze 12 608 Kč
MEDIENA skříňka vysoká 40x140x20cm, 2x dvířka, levá/pravá, bílá mat/dub graphite MD451
na objednávku14 009 Kč
Při platbě předem pouze 13 032 Kč
SKARA skříňka 35x171x32cm, 2x dvířka, levá/pravá, černá mat/dub Collingwood CG010-1919
expedice do 7 dnů12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
VIOLETA skříňka vysoká 35x140x30cm, pravá, bílá pololesk VI165-3131
expedice do 7 dnů11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč


