THE NEW YORKER keramické umyvadlo na desku vysoké, průměr 40cm, bílá mat
THE NEW YORKER keramické umyvadlo na desku vysoké, průměr 40cm, bílá mat
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-564401 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | THE NEW YORKER |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 40x30 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| EAN | 8388777318101 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 17.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat


