HAKO keramické umyvadlo na desku 30x30 cm, černá mat
HAKO keramické umyvadlo na desku 30x30 cm, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-554331 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | OKE & HAKO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30x15x30 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Čtverec |
| Hmotnost / ks | 8.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777320692 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
13 390 Kč


