THALIE 50 keramické umyvadlo nábytkové 50x46cm, bílá TH11050
THALIE 50 keramické umyvadlo nábytkové 50x46cm, bílá TH11050
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THALIE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x46 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 13.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913868665 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 419 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
8 910 Kč
Při platbě předem pouze 8 288 Kč
THEIA umyvadlová skříňka 46,4x70x44,2cm, 2xzásuvka, bílá TH050-3030
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Mist s jedním křídlem 80 x 150 cm, průhledná, černá - 8A9-080-001-70-00
expedice do 10 dnů3 146 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 80 x 150 cm, pruhy, chrom - 895-080-000-03-09-01
expedice do 10 dnů4 004 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 80 x 150 cm, matná, černá - 895-080-000-03-30-70
expedice do 10 dnů3 685 Kč
Vanová zástěna Mexen Lunar s jedním křídlem 80 x 150 cm, průhledná, kartáčovaný nikl - 897-080-000-97-00
expedice do 10 dnů4 147 Kč


