ARIANA umývátko, litý mramor, 50x25cm, baterie vlevo, černá mat SM012B
ARIANA umývátko, litý mramor, 50x25cm, baterie vlevo, černá mat SM012B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x10x25 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 10.1500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955983 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
604 Kč
expedice do 4 dnů
Doporučujeme přikoupit
4 876 Kč
Při platbě předem pouze 4 536 Kč
SMALL stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, 139mm, chrom SM06
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
3 750 Kč
Při platbě předem pouze 3 488 Kč
4 876 Kč
Při platbě předem pouze 4 536 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARIANA umývátko, litý mramor, 50x25cm, baterie vpravo, černá mat SM016B
expedice do 7 dnů3 259 Kč
Při platbě předem pouze 3 032 Kč
ARIANA umývátko, litý mramor, 50x25cm, baterie vpravo, bílá SM016
expedice do 7 dnů2 907 Kč
Při platbě předem pouze 2 704 Kč
LUXA keramické umývátko 55x30cm, bílá 11054
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
KVANTA umyvadlo, litý mramor, 50x40cm, bílá KV050
na objednávku3 259 Kč
Při platbě předem pouze 3 032 Kč

