TEMPOR samouzavírací podomítkový sprchový ventil, chrom 56646
TEMPOR samouzavírací podomítkový sprchový ventil, chrom 56646
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | TEMPOR |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 115 mm |
| Výška | 115 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Ventil |
| Průtok (3 bar) | 5.300 l/min |
| Hmotnost / ks | 0.6620 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913983184 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 7 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Hlavová sprcha, průměr 230mm, ABS/chrom 621.300.1
na objednávku783 Kč
Při platbě předem pouze 739 Kč
Sprchové ramínko kulaté, 380mm, mosaz/chrom 621.400.1
na objednávku1 021 Kč
Při platbě předem pouze 963 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Umyvadlo na desku Villeroy & Boch Artis 61x41 cm bez otvoru pro baterii, bez přepadu 419861R1
expedice do 4 dnů9 858 Kč

