TEMPOR samouzavírací nástěnný ventil pro urinál, chrom 56645
TEMPOR samouzavírací nástěnný ventil pro urinál, chrom 56645
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | TEMPOR |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Instalace | Nástěnná |
| Druh ovládání | Ventil |
| Průtok (3 bar) | 2.500 l/min |
| Hmotnost / ks | 0.5270 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913983177 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 7 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Urinál s horním přívodem vody, 31x45cm 10TP92001
na objednávku1 601 Kč
Při platbě předem pouze 1 514 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, černý rám, stříbrná - 895-070-000-03-70-95
expedice do 10 dnů3 861 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, grafitová, bílá - 895-070-000-03-40-20
expedice do 10 dnů3 471 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, stříbrná - 895-070-000-03-00-95
expedice do 10 dnů3 685 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, kartáčované zlato - 895-070-000-00-00-55
expedice do 10 dnů2 860 Kč

