Hlavová sprcha, průměr 230mm, ABS/chrom 621.300.1
Hlavová sprcha, průměr 230mm, ABS/chrom 621.300.1
| Výrobce: | Výrobce: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-621.300.1 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Průměr | 230 mm |
| Výška | 10 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913881527 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramínko kulaté, 380mm, mosaz/chrom 621.400.1
na objednávku1 021 Kč
Při platbě předem pouze 963 Kč
Omezovač průtoku vody do hlavové sprchy, 12L/min MS700
expedice do 7 dnů36 Kč
Při platbě předem pouze 34 Kč


