TEMPOR samouzavírací podomítkový WC ventil, chrom 56707
TEMPOR samouzavírací podomítkový WC ventil, chrom 56707
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | TEMPOR |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 115 mm |
| Výška | 115 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Ventil |
| Průtok (3 bar) | 6.600 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.0390 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913983641 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 7 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
SENTIMENTI stojící WC Rimless, 36x52 cm, bílá 10SM10004SV
expedice do 7 dnů4 959 Kč
Při platbě předem pouze 4 689 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Rea Storm sprchová baterie + ruční sprcha Black REA-B8033
expedice do 12 dnů1 835 Kč
Při platbě předem pouze 1 762 Kč
Omnires Y Y1236ROGLB Podomítková termostatická vanová/sprchová baterie, kartáčovaná zlatá
expedice do 14 dnů4 778 Kč
8 110 Kč

