SPY podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 3 výstupy, zlato mat PY53/19
SPY podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 3 výstupy, zlato mat PY53/19
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY53/19 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 89 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 6.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942044 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Nástěnná výtoková hubice, kulatá, 174mm, zlato mat BO519
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
17 621 Kč
Při platbě předem pouze 16 392 Kč
17 793 Kč
Při platbě předem pouze 16 552 Kč
PAX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, chrom XA52
expedice do 7 dnů12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč
ULTRATAP podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, černá mat/chrom UT045TBC
expedice do 7 dnů15 039 Kč
Při platbě předem pouze 14 122 Kč

