SPY podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 3 výstupy, chrom PY53
SPY podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 3 výstupy, chrom PY53
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY53 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 89 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 3 výstupy |
| Hmotnost / ks | 6.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942006 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
SLIM hlavová sprcha, průměr 300mm, nerez lesk MS573
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
Sprchové ramínko kulaté, 380mm, chrom 1205-16
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Nástěnná výtoková hubice, 210mm, chrom CR210CRO
expedice do 7 dnů2 141 Kč
Při platbě předem pouze 1 992 Kč
Podobné zboží
PAX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 3 výstupy, chrom XA53
expedice do 7 dnů13 579 Kč
Při platbě předem pouze 12 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
18 481 Kč
Při platbě předem pouze 17 192 Kč
RHAPSODY podomítková sprchová termostatická baterie vč. sprchy, 2/3 výstupy, chrom 5508
expedice do 7 dnů7 559 Kč
Při platbě předem pouze 7 032 Kč
17 621 Kč
Při platbě předem pouze 16 392 Kč
DIMY podomítková sprchová termostatická baterie s ruční sprchou, 2 výstupy,černá DM493BL
expedice do 7 dnů31 123 Kč
Při platbě předem pouze 28 952 Kč

