SPY podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, bílá mat PY52/14
SPY podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, bílá mat PY52/14
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY52/14 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 89 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 6.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913941962 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramínko kulaté, 400mm, bílá mat BR514
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Hlavová sprcha, průměr 300mm, bílá mat SF414
expedice do 7 dnů7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč
Podobné zboží
17 191 Kč
Při platbě předem pouze 15 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, černá mat/chrom UT045BC
expedice do 7 dnů14 793 Kč
Při platbě předem pouze 13 891 Kč
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045G
expedice do 7 dnů16 884 Kč
Při platbě předem pouze 15 854 Kč
13 415 Kč
Při platbě předem pouze 12 597 Kč
13 030 Kč
Při platbě předem pouze 12 235 Kč

