SPY podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, chrom PY52
SPY podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, chrom PY52
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 89 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 6.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913941955 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
SLIM hlavová sprcha, průměr 300mm, nerez lesk MS573
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
Nástěnná výtoková hubice, 210mm, chrom CR210CRO
expedice do 7 dnů2 141 Kč
Při platbě předem pouze 1 992 Kč
Sprchové ramínko kulaté, 380mm, chrom 1205-16
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Podobné zboží
17 535 Kč
Při platbě předem pouze 16 312 Kč
Mohlo by Vás zajímat
13 095 Kč
Při platbě předem pouze 12 297 Kč
17 191 Kč
Při platbě předem pouze 15 992 Kč
ULTRASAN podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045VG
expedice do 7 dnů17 007 Kč
Při platbě předem pouze 15 970 Kč
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045G
expedice do 7 dnů16 884 Kč
Při platbě předem pouze 15 854 Kč

