SPY podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 3 výstupy, bílá mat PY53/14
SPY podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 3 výstupy, bílá mat PY53/14
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY53/14 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 89 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 3 výstupy |
| Hmotnost / ks | 6.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942013 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramínko kulaté, 400mm, bílá mat BR514
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Hlavová sprcha, průměr 300mm, bílá mat SF414
expedice do 7 dnů7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč
Podobné zboží
17 793 Kč
Při platbě předem pouze 16 552 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRATAP podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045TG
expedice do 7 dnů16 949 Kč
Při platbě předem pouze 15 916 Kč
26 307 Kč
Při platbě předem pouze 24 472 Kč
13 095 Kč
Při platbě předem pouze 12 297 Kč
SPY podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, chrom PY52
expedice do 7 dnů13 407 Kč
Při platbě předem pouze 12 472 Kč

