DIMY podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, černá mat DM142BL
DIMY podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, černá mat DM142BL
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DM142BL |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIMY |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 64 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 5.6080 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866470 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramínko hranaté nízké, 400mm, černá mat SL102
expedice do 7 dnů1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, černá mat SL101
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Podobné zboží
17 191 Kč
Při platbě předem pouze 15 992 Kč
17 621 Kč
Při platbě předem pouze 16 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
13 095 Kč
Při platbě předem pouze 12 297 Kč
SPY podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, chrom PY52
expedice do 7 dnů13 407 Kč
Při platbě předem pouze 12 472 Kč
17 621 Kč
Při platbě předem pouze 16 392 Kč


