PAX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 3 výstupy, bílá mat XA53/14
PAX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 3 výstupy, bílá mat XA53/14
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XA53/14 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 3 výstupy |
| Hmotnost / ks | 6.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942099 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramínko kulaté, 400mm, bílá mat BR514
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Hlavová sprcha, průměr 300mm, bílá mat SF414
expedice do 7 dnů7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč
Nástěnná sprška s otočným kloubem, hranatá, chrom AB536
expedice do 7 dnů826 Kč
Při platbě předem pouze 768 Kč
Podobné zboží
18 481 Kč
Při platbě předem pouze 17 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRASAN podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, černá mat/chrom UT045VBC
expedice do 7 dnů15 104 Kč
Při platbě předem pouze 14 183 Kč
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, černá mat/zlato mat UT045BG
expedice do 7 dnů15 793 Kč
Při platbě předem pouze 14 830 Kč
KIRKÉ WHITE podomítkový sprchový set s pákovou baterií, bílá páčka, chrom KI42BC-01
expedice do 7 dnů10 553 Kč
Při platbě předem pouze 9 910 Kč
ULTRATAP podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045TG
expedice do 7 dnů16 949 Kč
Při platbě předem pouze 15 916 Kč

