SPY podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, zlato PY52/17
SPY podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, zlato PY52/17
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY52/17 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 89 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 6.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913941986 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Hlavová sprcha, průměr 300mm, zlato SF417
expedice do 7 dnů9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč
7 817 Kč
Při platbě předem pouze 7 363 Kč
Sprchové ramínko kulaté, 400mm, zlato BR517
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
DIMY podomítková sprchová termostatická baterie s ruční sprchou, 2 výstupy,chrom DM493
na objednávku20 803 Kč
Při platbě předem pouze 19 352 Kč
ULTRASAN podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, černá mat/chrom UT045VBC
expedice do 7 dnů15 104 Kč
Při platbě předem pouze 14 183 Kč
11 833 Kč
Při platbě předem pouze 11 111 Kč
17 621 Kč
Při platbě předem pouze 16 392 Kč

