SPY podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, černá mat PY52/15
SPY podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, černá mat PY52/15
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 89 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 6.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913941979 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramínko kulaté, 400mm, černá mat SL103
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
SLIM hlavová sprcha, průměr 300mm, černá mat MS573B
expedice do 7 dnů1 883 Kč
Při platbě předem pouze 1 752 Kč
Podobné zboží
26 307 Kč
Při platbě předem pouze 24 472 Kč
Mohlo by Vás zajímat
24 243 Kč
Při platbě předem pouze 22 552 Kč
18 481 Kč
Při platbě předem pouze 17 192 Kč
13 415 Kč
Při platbě předem pouze 12 597 Kč
PAX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 3 výstupy, chrom XA53
expedice do 7 dnů13 579 Kč
Při platbě předem pouze 12 632 Kč

