SOTT AQUA keramické umyvadlo polozápustné, 59x49cm, bílá 10SQ51058
SOTT AQUA keramické umyvadlo polozápustné, 59x49cm, bílá 10SQ51058
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | SOTT AQUA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 59x49 cm |
| Šířka | 590 mm |
| Hloubka | 490 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Polozápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 17.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687006863 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
598 Kč
Při platbě předem pouze 556 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Podobné zboží
3 913 Kč
Při platbě předem pouze 3 640 Kč
Mohlo by Vás zajímat
3 790 Kč
Mexen Stone+ obdélníková kompozitová vanička 180x70 cm, bílá, černý potah 44107018-B
expedice do 10 dnů7 836 Kč
Ravak Panel GIGANT PRO 100x80 SET P white XA83AP01010
na objednávku1 394 Kč
Při platbě předem pouze 1 312 Kč
RONAL ILA, LIVADA Set nožiček. 8 ks v balení. FWU.8
na objednávku1 100 Kč
Při platbě předem pouze 1 036 Kč


