PURITY keramické umyvadlo polozápustné, 50x42cm, bílá 10PL52050
PURITY keramické umyvadlo polozápustné, 50x42cm, bílá 10PL52050
| Výrobce: | Výrobce: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10PL52050 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | PURITY |
| Rozměr | 50x42 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Polozápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 16.0800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687000380 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
598 Kč
Při platbě předem pouze 556 Kč
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Podobné zboží
SOTT AQUA keramické umyvadlo polozápustné, 59x49cm, bílá 10SQ51058
expedice do 7 dnů4 369 Kč
Při platbě předem pouze 4 064 Kč
Mohlo by Vás zajímat
FISA vanová zástěna 700x1500mm, zlato mat, čiré sklo FS1072-G
expedice do 7 dnů3 674 Kč
Při platbě předem pouze 3 450 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, černý rám, kartáčovaná měď - 895-070-000-00-70-65
expedice do 10 dnů3 042 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, pruhy, kartáčované zlato - 895-070-000-00-09-55
expedice do 10 dnů3 218 Kč


