SMARTSELECT podomítková sprchová termostatická baterie, box, chrom UBC-RP042 53060
SMARTSELECT podomítková sprchová termostatická baterie, box, chrom UBC-RP042 53060
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMART SELECT |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 156 mm |
| Výška | 156 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 3.5080 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961403 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Držák sprchy hranatý, pevný, s vyústěním, chrom JM540
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
Hlavová sprcha, 205x305mm, ABS/chrom/bílá SK152
expedice do 7 dnů1 342 Kč
Při platbě předem pouze 1 248 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Sprchový kout Mexen Mist-B s výklopným mechanismem 100 x 90 cm, průhledný, zlatý - 8A2T-100-090-50-00
expedice do 10 dnů9 510 Kč
11 369 Kč
Sprchový kout Mexen Exo s výklopným mechanismem 90 x 100 cm, průhledný, zlatý - 8182-090-100-50-00
expedice do 10 dnů9 295 Kč

