SMARTSELECT podomítková sprchová termost baterie, box, černá mat UBC-RP032B 53122
SMARTSELECT podomítková sprchová termost baterie, box, černá mat UBC-RP032B 53122
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMART SELECT |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 170 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 3.5080 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961977 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
8 445 Kč
Při platbě předem pouze 7 856 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Hlavová sprcha, průměr 255mm, ABS/černá mat SK151B
expedice do 7 dnů1 256 Kč
Při platbě předem pouze 1 168 Kč
396 Kč
Při platbě předem pouze 368 Kč
Držák sprchy kulatý, pevný, černá mat 1205-15B
expedice do 7 dnů310 Kč
Při platbě předem pouze 288 Kč
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, černá mat 1208-17
expedice do 7 dnů292 Kč
Při platbě předem pouze 272 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Sprchový kout Mexen Mist L pětiúhelníkový výklopný 100 x 100 cm, průhledný, chrom - 8A8L-100-100-01-00
expedice do 10 dnů9 152 Kč
Sprchový kout Mexen Mist L pětiúhelníkový, pravý, výklopný, 80 x 80 cm, černý rošt, černá - 8A8L-080-080-70-77-P
expedice do 10 dnů8 509 Kč
Sprchový kout Mexen Lunar pětiúhelníkový, pravý, výklopný, 90 x 80 cm, průhledný, černý - 831-090P-080L-70-00-P
expedice do 10 dnů10 654 Kč

